Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ewa dorosła i w stroju!

Ewa Farna jest pełnoletnia. Znana wokalistka pochodząca z Wędryni 12 sierpnia świętowała swoje osiemnaste urodziny. Osiemnastka to uroczystość niezwykła, dlatego też rodzina Ewy Farny postarała się o niezwykły prezent.

Tak jak miliony rówieśniczek Ewy Farny i ona starała się, aby te urodziny były niezapomnianym przeżyciem i udało się. Otrzymała tysiące życzeń, kartek, upominków i prezentów. Jeden z nich był bardzo niezwykły i bezcenny. Rodzice piosenkarki przekazali jej w prezencie rzecz, która będzie przypominać jej nie tylko historię rodu, ale i bogactwo kulturowe Śląska Cieszyńskiego.  – Najpiękniejszy prezent na moje osiemnaste urodziny otrzymałam od rodziców, jest to wspaniały ponad stuletni strój cieszyński, który niegdyś należał do mojej babci. Jest bezcenny – mówi Ewa Farna, portalowi ihorizont.cz.

Piosenkarka nie odprawiła jeszcze swoich urodzin. Dopiero 7 września w sosnowieckiej hali Expo Silesia szykuje się wielka impreza. Ewa Farna będzie świętowała swoją osiemnastkę w gronie swoich fanów. Już dziś można kupić bilety na to wydarzenie za 35 zł.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: