Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ekumeniczne zakończenie sezonu motocyklowego w Szczyrku Salmopolu

W niedzielę (26.10.2014) do Szczyrku do parafii Ewangelickiej zjechali motocykliści z całego Śląska na Ekumeniczne zakończenie sezonu motocyklowego Szczyrk 2014.

 Kościół pękał w szwach a to wszystko dzięki pięknej pogodzie. Nabożeństwo poprowadzili dwaj księża motocykliści - ks Henryk mach z Bialska Białej i ks Jan Byrt ze Szczyrku . Obecny  był też, tak jak na każdym takim nabożeństwie w Parafii Ewangelickiej  Burmistrz Miasta Szczyrk  Wojciech Bydliński tez motocyklista . - Było  żywe Słowo Boże i naturalnie podziękowanie Bogu za cały sezon były cudowne świadectwa , pieśni w wykonaniu zespołu  młodzieżowego- ewangelickiego z Jastrzębia z parafii Ewangelickiej – relacjonuje ks. Byrt. 

To nie wszystko – zebrani usłyszeli, gdzie w tym roku byli motocykliści, gdzie służyli Słowem Bożym  ofiarami czy zbiórkami krwi.  Była tez zbiórka finansowa  na poszkodowanego w wypadku motocyklistę z Warszawy na operację oka. – dodaje duchowny

Po nabożeństwie wszyscy spotkali się przy ognisku na wspanialej  kiełbasce i na  rozmowach planach dotyczących przyszłego roku. Nabożeństwo na rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2015 zaplanowano w Parafii Ewangelickiej w Szczyrku na ostatnią niedziele kwietnia 2015 roku.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: