Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Edukacja. Nagrodzeni w gminie Istebna

Wójt Gminy Istebna Łucja Michałek nagrodziła dyrektorów i nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.


W przeddzień Święta Edukacji Narodowej w Istebnej Wójt Gminy Istebna Łucja Michałek wraz z Barbarą Kubas przewodniczącą Komisji Oświaty i Kultury Rady Gminy Istebna i dyrektor Centrum Usług Wspólnych Danutą Konarzewską wręczyły Nagrody Wójta Gminy Istebna dla dyrektorów i nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżnienia finansowe przyznano  nauczycielom i dyrektorom za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i społecznej.


Laureatkami nagród zostały:
- Danuty Haratyk – Woźniczka – dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej,
- Małgorzaty Galej – trenera klasy sportowej i nauczyciela WF-u w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Istebnej,
- Katarzyny Urbaczki – poprzedniej dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Koniakowie Rastoce,
- Andrzeja Ryłko – dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Koniakowie,
- Doroty Małyjurek – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce Zapasiekach,
- Moniki Michałek – nauczycielki języka polskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej,
- Anny Dziewior – nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 2 w Istebnej Zaolziu /Zielona Pracownia/,
- Ewy Koźdoń – Waligóry – nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce Zapasiekach,
- Alicji Kaczmarzyk – vice-dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Koniakowie /Zielona Pracownia/,
- Iwony Legierskiej – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Istebnej Zaolziu,
- Magdaleny Marek – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Koniakowie Rastoce,
- Doroty Kukuczka – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworzynce /nieobecna/.

Łucja Michałek na ręce nagrodzonych przekazała gratulacje i podziękowania za wkład włożony w działalność placówek – szczególnie w tym niełatwym czasie, pracę z pasją i poświęceniem na rzecz dzieci i młodzieży oraz dobrą współpracę z Organem Prowadzącym. Uhonorowani zostali takż kierownicy Przedszkoli Niepublicznych. Podziękowania i kwiaty odebrały:
- Siostra przełożona Inviolata, Barbara Skrobisz – Przedszkole Istebna Bucznik,
- Siostra przełożona Rafaela, Barbara Kopeć – Przedszkole w Istebnej Centrum (za kościołem),
- Aneta Karpacka – dyrektor Niepublicznego Terapeutycznego Przedszkola „Słoneczna Kraina” w Jaworzynce,
- Aleksandra Kubas – dyrektor Przedszkola „Miglanc” w Koniakowie.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

17
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-10-14 15:12:01
święty_Patryk: święto niby edukacji, a nagrody dla ciemnogrodu
2021-10-14 15:47:56
czesiohill: DYREKTORA - coś nowego. Ale jak jest MINISTRA, to może być i DYREKTORA. O tempora, o mores, o k....
2021-10-14 15:51:28
Vito: O, jest i nasz powiatowy Ewangelik. Jedyne co niesie to chamstwo i nienawiść. Patryku, my rozumiemy że masz żal do pisu że mocno obcial ci emeryturę, ale odpuść sobie. Na starość nie warto się rozczulac nad zmarnowanym życiem.
2021-10-14 15:52:14
dymek76: Popatrzysz na zdjęcie i wszystko jasne . Co jedna to bez winy , łagodna i oddana . Ciemnogród pisowski i klerowski . Amen
2021-10-14 16:13:47
jojestelazgalicyji: Czy tam to już albo niebawem...taliban?
2021-10-14 16:45:15
Kankee: My też dziękujemy za pozamykanie szkół, dzieci były przeszczęsliwe że w czasie lockdownu musiały siedzieć w domach ze swymi ojcami alkoholikami i bogobojnymi matkami. Przecież tam każda niezaszczepiona tylko czeka żeby znów zamknąć szkoły i odwalić robotę przez internet. Przepraszam nauczycieli z powołaniem.
2021-10-14 18:23:53
M53: Coraz ciekawiej się robi na OX. Mam wrażenie, że redaktorzy w ogóle do szkół nie chodzili Kuriozum językowe: "Laureatkami nagród zostały: kto?co? - Danuty Haratyk – Woźniczka – dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej, - Małgorzaty Galej – trenera klasy sportowej i nauczyciela WF-u w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Istebnej, - Katarzyny Urbaczki...." Albo pomyrdyała się redaktorowi odmiana przez przypadki, albo wyróżnione zostały osoby wraz ze swoimi klonami np. Katarzyny (dwie). Coraz więcej jest błędów w tekstach na OX. Gzy głównodowodzący panuje nad swoimi giermkami? Czy ma czytelników w nosie?
2021-10-14 18:53:23
święty_Patryk: vitusiu pisi bobku, ani ze mnie ewangelik, ani emeryt - konceptu ci brakuje to sobie odpuść te komentarze, póki co jedynie prymitywny bełkot PiS-owskiej szczujni powielasz
2021-10-14 20:28:36
najśw.patyk: Brawo Istebna !!!!!!!!!!!! strefy wolne od LB T i betonu peowskiego typu beton św patryk żul uzależniony od wujka i jego fajki :) ty po prostu jesteś postkomunistycznym menelem , potomkiem meneli i komuchów , sypiający z wujkiem zbok , potrafisz tylko wypowiadać się w typie peowskiego ścieku po moim upomnieniu zacząłeś stosować polskie znaki tłuku albo ci wujek pomaga tępa dzido peowska suko , to ty dziwko powielasz peowski ściek wymiocin . Wujek pewnie był esbekiem i teraz się odrywa na tobie mały zboczeńcu .
2021-10-14 20:29:46
altacet: Czy piszący ten tekst skończył chociaż szkołę podstawową? Stylistyka woła o pomstę do nieba.Ile Dorot,Katarzyn,Małgorzat itd. otrzymało nagrody?
2021-10-14 20:33:05
najśw.patyk: kankee alkusie twoje ciedzie musiały cię wąchać stary brudny alkusie ? Wiesz to po sobie ty stary obejszczany syfiorzu ?
2021-10-14 21:49:21
najśw.patyk: oto elektorat PO w UE betony kakawoy kankee i sw beton patryk razem z wujkiem Klub Sekretarzy PZPR w Parlamencie Europejskim: Leszek Miller - sekretarz KC PZPR Włodzimierz Cimoszewicz - sekretarz Komitetu PZPR na Uniwersytecie Warszawskim Bogusław Liberadzki - sekretarz Komitetu PZPR na SGPiS Marek Belka - sekretarz Komitetu PZPR na Uniwersytecie Łódzkim Danuta Hübner - sekretarz Komitetu PZPR na SGPiS
2021-10-15 07:45:22
święty_Patryk: pan Tatka Wojciech, właściciel skoczowskiego sklepu z dewocjonaliami i portalu ox, najwyraźniej uznaje, że w jego interesie leży hołubienie gnoju produkowanego tu na forum przez PiS-owską patologię typu "najśw.patyk" - zespół wespół z redaktorem Lose dajecie się poznać od jak najgorszej strony, panowie pobożni inaczej
2021-10-15 08:18:27
najśw.patyk: a ty patolu o czym piszesz ? reprezentujesz swołocz bydlaku peowski chamie . wyp...j na białosruską granicę tam gdzie twoje miejsce .
2021-10-15 08:23:30
najśw.patyk: ty myślisz że twoje wpisy są na miejscu betonie ? tzn myślenie nie jest twoja najmocniejszą strona to cię raczej boli , to ty tu jesteś przedstawicielem betonu PO i ty tu ujadasz ziejesz nienawiścią pod każdym artykułem bydlaku , na ulicy pewnie oczy w dół żeby w zęby nie zarobić , taki z ciebie internetowy król ale meneli .
2021-10-15 16:51:25
marian1951: Niech ktoś z forumowiczów odmieni przez przypadki ; patyk i cham.
2021-10-15 20:22:50
święty_Patryk: pisiec
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: