Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dziś zabierz ją/jego na randkę!

Po narzeczeńskich czasach pozostało tylko zakurzone zdjęcie, gdzieś na karcie starego albumu? Zmęczeni codziennością, znużeni obowiązkami, tęsknicie do tamtych chwil? Udajcie się dziś wieczorem 22.06.2012r. do Istebnej. Tam przygotowana jest dla Was niecodzienna randka.

 

22 czerwca (piętek) – to idealny termin na randkę. O godz. 19.00 umów się więc ze swoją żoną czy mężem na randkę... do kościoła. Konkretnie do Kościoła pw. Dobrego Pasterza w Istebnej, gdzie pary spotkają się na niecodziennej randce. – Inicjatywa randki małżeńskiej powstała w gronie Wspólnoty Domowego Kościoła. Te rekolekcje –randka małżeńska, to zaproszenie dla małżeństw z całej Trójwsi, ale i z innych miejscowości. To kontynuacja rekolekcji, które odbyły się w listopadzie ubiegłego roku – mówi Bogumiła Juroszek, współorganizatorka spotkania.

Podczas spotkania będzie można odnowić to, co gubi się w szarej codzienności. Jak mówią organizatorzy te rekolekcje są po to, aby pogłębić swoje relacje z małżonkiem, żeby pokazać, że nasze życie jest głębokie, że zależy nam na naszym małżeństwie. 

Spotkanie rozpocznie konferencja, której przewodnim tematem będzie: „Jak rozmawiać by się nie ranić, jak rozmawiać by się nie pozabijać?”, następnie uczestnicy randki znajdą czas na rozmowę i modlitwę. Całość prowadzi ks. Jarosław Ogrodniczak. 

Zapewniamy opiekę nad dziećmi w czasie rekolekcji, tak aby potomkowie nie byli przeszkodą do wzięcia udziału w małżeńskiej randce. Zachęcamy aby zaprosić męża, albo żonę na to spotkanie. Przygotowaliśmy też niespodziankę, która zaskoczy uczestników spotkania – opowiada Bogumiła Juroszek.

 

Wstęp na małżeńską randkę jest bezpłatny!

 

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: