Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dziś mecz z Czechami

Wszyscy nasi eksperci wybrani do typowania wyniku meczu Polska - Czechy są zgodni. Nasza drużyna wygra - mówią. Tym samym jeśli wierzyć tym przepowiedniom - bilet na wyjście z grupy Polacy mają w kieszeni.
Anna Grygierek burmistrz Strumienia wróży emocjonujący mecz. Padną trzy bramki dwie na konto drużyny Polaków i jedna strzelona przez Czechów. – To będzie ciężki mecz, ale będziemy walczyć. Obstawiam 2:1 – mówi burmistrz Strumienia, która kibicować będzie dziś wieczorem w plenerze – w strumieńskim parku. 
 
2:1 dla Polski taki wynik obstawia Kajetan Kajetanowicz, rajdowy Mistrz Polski z Ustronia.  – Chciałbym, żeby Polacy wygrali. Nie będzie łatwo, ale stawiam 2:1. My strzelimy te dwie bramki, a jedną symboliczną damy też ustrzelić naszym przeciwnikom, to będzie taki przejaw polskiej gościnności – mówi Kajto z uśmiechem. Mecz będzie oglądał w gronie członków swojej rajdowej załogi. – Będziemy grillować i kibicować – mówi Portalowi Śląska Cieszyńskiego OX.PL. 
 
3:1 dla Polaków – taki wynik  obstawia Tomasz Wolff, redaktor naczelny Głosu Ludu – Gazety Polaków w Republice Czeskiej.  – Wygramy ten mecz. Polska drużyna strzeli trzy bramki. Z pewnością jakiś błąd popełni bramkarz czeskiej drużyny –  stwierdza z uśmiechem redaktor naczelny Głosu Ludu.  – Kiedy już będziemy żyli tymi wielkimi emocjami, poniesie nas tak bardzo, że nasza drużyna pozwoli sobie na chwilę nieuwagi. Wtedy Czesi strzelą jedną bramkę – stwierdza Tomasz Wolff. Oglądanie wieczornego meczu planuje w rodzinnym gronie, bo jak mówi wyleczył się już z kibicowania w plenerze. 
 
Wygrany mecz choć z nie tak miażdżącą przewagą wróży Czesław Gluza, poseł Ziemi Cieszyńskiej. – Czesi to trudny przeciwnik, zawsze grają solidnie, ale myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1:0 dla naszej drużyny – mówi poseł i wierny kibic.  – Piłka nożna interesowała mnie od zawsze, jednak największym przeżyciem było oglądanie meczu towarzyskiego Polska-Anglia w Chorzowie, miałem w tedy kilkanaście lat i pamiętam jak dziś te emocje. Tym razem biletu na EURO 2012,  nie udało mi się dostać, ale dziś z pewnością przed telewizorem będę kibicował naszej drużynie – dodał Czesław Gluza. 
 
Wynik 1:0 dla Polski obstawia też Dawid Paruzel, członek zarządu KS Piast Cieszyn. – Dotychczasowe mecze pokazały, że potrafimy remisować, myślę jednak, że spotkanie z Czechami zakończy się wynikiem 0:1. Pierwszy mecz pokazał nasze słabości, podczas drugiego walczyliśmy o remis. Teraz jestem optymistą, wygramy z jednobramkową przewagą najlepiej 0:1 – dodaje Paruzel. Mecz zobaczy w rodzinnym gronie.
 
1:0 dla Polski wieści też Maciej Bieniek, sołtys Ochab i  Sołtys Roku, który niedawno odebrał tą ogólnopolską, prestiżową nagrodę w stolicy. W Ochabach rozegrano już mecz Polska-Czechy w ramach wspólnych działań partnerskich po miedzy Gródkiem, a Ochabami. Czytaj wiecej: Ochaby mają partnerówGrając z Czechami trzeba stawiać na szeroki atak i obronę, aby nie pokonano nas w kontrataku, ale nasza reprezentacja to potrafi. Pokazała to w meczu z Rosją. Jestem pewien, że w meczu z Czechami strzelimy choć jedną bramkę i mecz zakończy się 1:0 dla nas – powiedział Maciej Bieniek naszej redakcji. Mecz zobaczy w gronie znajomych, świętując swój sukces tytuł Sołtysa Roku i ma nadzieję, że również zwycięstwo naszej reprezentacji. 
 
Dorota Kochman
 
źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: