Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień z Piotrem Żyłą

Na zakończenie długiego weekendu, warto pojawić się w Wiśle. Takiej okazji nie pominą szczególnie miłośnicy skoków narciarskich, bowiem sobota upłynie w tej miejscowości pod znakiem dnia z Piotrem Żyłą.

6 maja zapraszamy do Wisły na Dzień z Piotrem Żyłą, podczas którego kibice skoków narciarskich będą mieli okazję spotkać się z mistrzem świata i pobawić przy dobrej muzyce. Dodajmy muzyce, którą wybrał sam Piotr. Skoczek już od rana będzie rozchwytywany przez media. W sobotni poranek z Wisły zaplanowano wejścia na żywo do programu ‘Pytanie na śniadanie’ w TVP2. To w godzinach między 7:30 a 10.30. – ekipa telewizyjna rozstawiona będzie na tarasie widokowym wyciągu Skolnity w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, wyciąg będzie czynny – mówi Ewa Zarychta kierownik Referatu Promocji Turystyki i Sportu UM w Wiśle.

Kolejna okazja by spotkać się z Piotrem Żyłą, porozmawiać z nim, zdobyć autograf czy zrobić sobie z nim selfie z to godziny 10.40-11.00 oraz po południu od 17.00-17.30.
Na godzinę 17.30 zaplanowano na rynku odsłonięcie tablicy z nazwiskiem Piotra Żyły w Wiślańskiej Alei Gwiazd Sportu. Będzie to kolejna gwiazda, która pojawi się w tym miejscu. A Przypomnijmy, są tutaj już takie nazwiska jak Adam Małysz, Leopold Tajner, czy Janusz Rokicki.

Później organizatorzy zapraszają do amfiteatru. O 18.00 spotkanie z Piotrem Żyłą, poprowadzi je Tomasz Zimoch. Znając obu panów nie zabraknie ciekawej rozmowy i sporej dawki humoru.

Po tej rozmowie koncerty dwóch gwiazd – w amfiteatrze zagra Myslovitz i Czadoman. Przypomnijmy, te dwa zespoły wybrał Piotr Żyła. Założył się bowiem z burmistrzem, że jeśli przywiezie z Lahti medal, będzie mógł wybrać gwiazdę, która zagra na poświęconej mu imprezie. Ostatecznie przywiózł dwa medale, brąz, który zdobył indywidualnie i złoto w skokach drużynowych.
Zobacz też: Kogo wybrał Piotr Żyła

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-05 18:29:28
ciamajda: Dzień z Piotrem Żyłą. A noc z kim?:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: