Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień Otwarty w ZPSWR

Ekspresja, zabawa, dobry humor - towarzyszyły Zespołowi Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie podczas Dnia Otwartego, który był również okazją do zapoznania się z atrakcyjną ofertą tego miejsca.

W Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie odbył się Dzień Otwarty. Dzięki temu rodzice mieli okazję zapoznać się z szeroką i wyspecjalizowaną ofertą placówki. 

Dzień otwarty daje możliwość pokazania placówki dzieciom i rodzicom, którzy dopiero stają przed wyborem nowej szkoły.

Rodzice, którzy podczas Dnia Otwartego (07.03.2012) odwiedzili Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Cieszynie mieli możliwość zobaczenia z bliska i uczestniczenia we wszystkich formach specjalistycznych zajęć oferowanych  uczniom z niepełnosprawnościami umysłowymi od lekkich do głębokich upośledzeń, uczniom ze spektrum autyzmu w tym w normie intelektualnej oraz uczniom ze sprzężeniami.

Temu wyjątkowemu dniu towarzyszyło spotkanie z góralską muzyką. - Tym razem gośćmi Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Cieszynie byli: Bartek Rybka, Andrzej  Małyjurek i Maciek Rosenberg, którzy rozpoczęli zajęcia koncertem, przybliżając podopiecznym znane utwory regionu Podbeskidzia – wyjaśnia dyrektor Brygida Wnentrzak-Szteler. 

Dzień Otwarty to jedna z wielu propozycji, która została skierowana do rodziców w ramach Tygodnia Mądrych Rodziców. Warsztaty, wykłady, grupa wsparcia... - w ciągu ostatniego tygodnia w ZPSWR nie brakowało okazji do spotkań, które dały móżliwość również do zaprezentowania nowocześnie wyposażonych pracowni, gabinetów terapii i rewalidacji oraz stosowanych metod i form pracy z uczniami niepełnosprawnymi.  

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: