Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień Nowoczesnej Edukacji na Frysztackiej

Wraz z godziną 12.00 na cieszyńskim rynku rozpoczęła się impreza pod nazwą ''Dzień Nowoczesnej Edukacji na Frysztackiej''. Spotkanie zorganizowane zostało z myślą o gimnazjalistach i maturzystach.

Dzisiaj (07.05.2012) wraz z godziną 12.00 na rynku w Cieszynie ruszył „Dzień Nowoczesnej Edukacji na Frysztackiej”. Impreza choć skierowana głównie do gimnazjalistów i maturzystów otwarta była również dla wszystkich ciekawych wiedzy.

Organizatorzy  „Dnia Nowoczesnej Edukacji ...” zadbali o liczne atrakcje. - Do gustu przypadł mi pokaz robotów oraz  miniaturowych urządzeń mechanicznych napędzanych zieloną energią – przyznaje Marcin Macura, uczeń trzeciej klasy gimnazjum - dodatkowym atutem była wspaniała atmosfera, która tego dnia panowała na cieszyńskim rynku. Zdecydowanie takich imprez, jak ta powinno być więcej...

Przypomnijmy organizatorem poniedziałkowego przedsięwzięcia był Zespół Szkół Technicznych w Cieszynie oraz Wyższa Szkoła Biznesu. 

Dużym zainteresowaniem na rynku w Cieszynie cieszył się także punkt, w którym uczniowie kształcący się w zawodzie mechanika samochodowego dokonywali darmowych przeglądów serwisowych. 7 maja był również okazją do ... naprawy drobnego sprzętu AGD, który co tu dużo mówić, w wielu domach na pewno się znajdzie. Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla pań. Profesjonalna sesja zdjęciowa i doskonała fryzura... okazało się, że  również te marzenia na cieszyńskim rynku mogą się spełnić... Podczas spotkania nie zabrakło także rękodzieła artystycznego, warsztatów plastycznych i doradztwa zawodowego. Imprezie akompaniowały zespoły rockowe i popowe. 

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: