Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień bezpieczeństwa w Wiśle

Sierż. szt. Bogusław Bury z Komisariatu Policji w Wiśle organizuje Dzień Bezpieczeństwa, który odbędzie się w środę (22.05) o 9:00 na rynku w grodzie pod Baranią Górą. Cieszyńscy mundurowi serdecznie zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniu.

- Zaplanowane jest ogólnodostępne spotkanie dla dzieci i młodzieży szkolnej z przedstawicielami służb mundurowych. Wydarzenie ma charakter szkoleniowy i odbywać się będzie w formie prelekcji i pokazów dla uczestników. Wszystko po to, aby wiedza dotycząca bezpieczeństwa, udzielania pierwszej pomocy i zachowania się w sytuacji kryzysowej na zawsze pozostała w pamięci uczestników. Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek - zapewnia asp. Krzysztof Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Dzień Bezpieczeństwa wspierany jest przez Wydział Ruchu Drogowego KPP Cieszyn, Urząd Miasta Wisła, Grupę Beskidzką GOPR, ratowników medycznych z Fundacji na Rzecz Niesienia Pomocy „Uratuj Życie”, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze OSP Wisła Centrum, Państwową Straż Pożarną w Cieszynie oraz klasy ratownicze Liceum Ogólnokształcącego im. Pawła Stalmacha w Wiśle.

W razie niesprzyjającej aury wydarzenie odbędzie się w wiślańskim amfiteatrze.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-21 15:42:05
Kuba_EDGE: Baaaagiety! łe ło łe ło łe łooooo
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: