Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dwa zakażenia w powiecie

U dwóch mieszkańców powiatu cieszyńskiego i dwudziestu sześciu województwa śląskiego wykryto zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - informuje Ministerstwo Zdrowia.

W całej Polsce koronawirusem zaraziły się 194 osoby. Z powodu COVID-19 zmarło 8 osób.Katowicki urząd wojewódzki podaje, że na śląskich oddziałach covidowych dostępne są 2123 łóżka, z czego 1761 jest wolnych.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-07 11:21:34
Vito: Czyżby polska poszła śladami kalifornijskiego hrabstwa Alameda!? Przestano tam wliczać ofiary wypadków drogowych do statystyk covidowych i te spadły o 25%. Do teraz jeśli u jakiejś ofiary wypadku test był pozytywny to trup wliczany był do ofiar covidowych. W Polsce jest podobnie. Jeśli już trafisz na oddział covidowy to chocbys umarł na zawał wpisany będziesz jako covid. Bo przecież go miałeś. Także te nasze statystyki też trzeba by obnizyc. I to mocno.
2021-06-07 12:12:04
: vituś, dej se siana, nie jesteś na bieżąco - bycie płaskim jest już zdecydowanie passe
2021-06-07 17:50:25
koszor: Patryk - masek nikt nie nosi, a liczby zakażeń bardzo niskie. Co ty na to? W Zakopanem tłok, także nad morzem i w miastach zero masek i zero dystansu. Masz jakieś logiczne wytłumaczenie, czy dalej się dusisz skarpetą na twarzy i czekasz na 4 falę?
2021-06-07 17:54:32
koszor: Sprawdź jeszcze statystyki zakażeń w W. Brytanii. Ciągle szczepią jak opętani i już odtrąbili sukces, a tymczasem od połowy maja liczba zakażeń znowu rośnie i okazuje się, że zaszczepieni dalej chorują. A miało być tak pięknie...
2021-06-07 20:57:51
Roman.M: Koszor dokładnie w Zakopanem milion turystów bez masek i jest OK. Ja byłem w Bieszczadach okolice jeziora solińskiego tłumy ludzi na zaporze itp. Nikt nie miał masek nikt w restauracjach nie przestrzegał "dystansu". Patryku Święty, w wakacje "twój wirus", który tak wg Ciebie jest niebezpieczny odpuścił, dał sobie wolne i jest normalnie co widziałem na własne oczy. Po wakacjach wróci i będziesz się cieszył że taki jak ja pisałem takie brednie??? Tylko dlaczego po wakacjach??
2021-06-07 21:35:27
: koszor - jak czytam to co tu piszesz, to się nie dziwię, że ci się bestie po nocach śnią - maseczek nie nosi się bo zakażeń jest mało a nie na odwrót, mylisz skutek i przyczynę, zastanawiam się czy na pewno kojarzysz kaca z popijawą albo ciążę z seksem
2021-06-07 21:37:06
: romeczka w ogóle szkoda komentować bo to bełkot totalny, gościu był w Bieszczadach i nie spotkał się z wirusem - no gratulacje, super wycieczka się udała
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: