Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Duchowny losuje piłki

Mundial trwa, ku uciesze kibiców za nami kilka futbolowych niespodzianek. Mistrzostwami żyje również Parafia Ewangelicka w Szczyrku Jak informowaliśmy wcześniej, każdej niedzieli po nabożeństwach w czasie trwania mundialu rozlosowywane są wśród uczestników piłki podarowane przez znane osoby a nawet te oryginalne z Brazylii.

Piłki będą rozlosowywane do  finałów Mistrzostw Świata czyli do 13 lipca. Teraz ks. Byrt zaprasza do kolejnej zabawy - Mamy  cztery fajne  piłki  -  od Adama Małysza od Piotra Żyły od Zbigniewa Bońka i od Ruchu Chorzów z autografami.  Proponujemy wszystkim internautom  super zabawę. Jeśli chcecie mieć jedną z tych piłek, to do soboty 28 czerwca prosimy wytypować kto zostanie Mistrzem Świata w Piłce Nożnej w Brazylii 2014 i przesłać do soboty wieczora 28 czerwca na e-mail Parafii Ewangelickiej salmopol@wp.pl – zaprasza ks. Jan Byrt

Finał Mistrzostw Świata odbędzie się 13 lipca, zaś finał zabawy z piłkami, które rozdaje duchowny ze Szczyrku  w niedzielę 20 lipca po nabożeństwie.  - Wśród wszystkich , którzy dobrze wytypowali wynik finału rozlosujemy te 4 piłeczki. Tak więc wystarczy „tylko” podać kto zostanie Mistrzem Świata  - podsumowuje ksiądz.

(red)

Pisaliśmy:
Przygotowania do mundialu>>>
Mundial... po Bożemu!
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: