Dublet Koneckiego w Pucharze Polski
22.06.2026 20:00
Po dwa najcenniejsze krążki sięgnął Przemysław Konecki w Krakowie, gdzie miała miejsce II runda Pucharu Polski w łucznictwie bloczkowym. Na najwyższym stopniu podium stanęła także Anna Stanieczek.
Przemysław Konecki okazał się najlepszy w eliminacjach, uzyskując 698 punktów, dzięki czemu otrzymał wolny los w I rundzie. Cisowniczanin bez większych problemów poradził sobie z Cezarym Wiśniewskim, pokonując łucznika KS ROKiS Radzymin 145:137, a w ćwierćfinale zawodnik LUKS Orlik Goleszów wygrał z Jackiem Kwaczyńskim – 147:138.
Konecki awansował do strefy medalowej i w półfinale pokonał Filipa Szeląga – 146:142. Cisowniczanin w finale zmierzył się z trzecim zawodnikiem eliminacji, Krzysztofem Kuźmą. Łucznik Orlika Goleszów wygrał 147:142. Konecki z Krakowa wrócił z dubletem – po drugi najcenniejszy krążek sięgnął wraz z Anną Stanieczek w turnieju mikstów.
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły:
33