Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Droga Zaolzie jest remontowana. Wójt osobiście nadzoruje

Wójt gminy Istebna Łucja Michałek osobiście nadzoruje postęp prac przy przebudowie drogi gminnej w Istebnej Zaolziu.

Jak informuje na facebookowym profilu Łucja Michałek, wójt gminy Istebna za połową są już prace przy przebudowie drogi gminnej Zaolzie. - Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym przyśpieszyły prace budowlane na przebudowywanej drodze gminnej Zaolzie w Istebnej etap II. – jednej z dróg o najlepszych parametrach powstających obecnie w Powiecie Cieszyńskim. W tym tygodniu zaawansowanie prac osiągnęło 59% - informuje wójt gminy Istebna, która osobiście zjawiła się na placu budowy.

Zrealizowane zostały już prace związanie z układaniem nowego systemu kanalizacji deszczowej i sanitarnej, wymiany gruntu, podbudowy i stabilizacji pod drogą oraz zabudowy koszy kamienno-siatkowych w korycie rzeki Olza. Zaawansowane są również prace polegające na budowie nowego przepustu drogowego na cieku Połomity Mały oraz kanału technologicznego. - Wielkimi krokami zbliżamy się do finalizacji tego zadania – informuje wójt. Jak przypominają władze gminy Istebna na przebudowywanym odcinku obowiązuje zakaz ruchu i zalecane są objazdy.

KOD

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-03 15:01:44
Pogromca pogromców i cwaniaczków: UWAGA na komentarze przypominające wypowiedzi innych użytkowników. Oszust zdublował konta dodając przed nazwa SPACJE. Łatwo to poznać gdyż konta pojawiły się dopiero kilka dni temu. Ten sam gość, dawny pracownik redakcji używa innych multikont siejąc nienawiść na portalu. Wzywam REDAKCJE OXa do zablokowania tych kont. Powyższe konto również jest fałszywe, troll dodał SPACJĘ przed nazwą politykier. Oszust podszywa się pod inne osoby!
2021-07-03 17:46:07
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Prawdą w tym przypadku jest to że z zawiści zdublowałeś konta kilku użytkowników. SPACJA robi różnicę. Podrobione konta oszusta steloka vel srandka vel zetena widać wyraźnie bo posiadają SPACJĘ przed nazwą. Poza tym co jakiś czas zmieniam awatar a jego pozostaje INNY.
2021-07-04 09:03:54
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: można tego TROLLA BEZ SPACJI traktować jako niezrównoważonego psychicznie i machnąć ręką na jego hejt i plucie jadem nienawiści - ale można też usuwać jego nienawistne wpisy i zablokować to HEJTERSKIE konto, do czego namawiam Redakcję ox.pl powołując się na Regulamin forum, p.3.
2021-07-04 16:46:33
: klasyka PRL-u, późny Gierek, Partia zwija żagle ale wciąż się lubi fotografować
2021-07-05 20:59:45
Halos: Matko, poziom prób lansu tej władzy osiąga już dno, a wręcz zaczyna zahaczać o muł...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: