Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dopuszczą wyciąg do użytku? Zawody już w niedzielę

Kibiców czeka emocjonujący tydzień ze skokami narciarskimi. Już w najbliższą niedzielę w Wiśle startuje FIS Grand Prix 2011. Po Wiśle skoczkowie przeniosą się do Szczyrku a następnie rywalizować będą w Zakopanem.
 
Zawody na obiekcie im. Adam Małysza poprzedzi w sobotę o godzinie 15.00 oficjalny trening. Dwie godziny później odbędą się kwalifikacje..
Zawody już za trzy dni, tymczasem wiele emocji w ostatnich miesiącach wzbudzał stan techniczny wyciągu, którym skoczkowie wjeżdżali na skocznię. Wczoraj (wtorek) trwały na nim jeszcze ostatnie prace. Usuwano część krzesełek, ponieważ zamontowane były zbyt gęsto.
Na skoczniach zobaczymy najlepszych skoczków świata – mówi Piotr Kruczek wiceprezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego. Jeśli wyciąg dzisiaj (środa) nie przejdzie testów, skoczkowie będą musieli wyjeżdżać na górę... samochodami.
 
 
AKTUALIZACJA
Jak poinformował nas Andrzej Wąsowicz wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego, dzisiejszy przegląd techniczy kolejki nie odbył się. Został przesunięty na czwartkowe południe.
 
Jan Bacza
źródło: RADIO 90
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: