Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dominikanie zapraszają na szczepienie

Klasztor Dominikanów w Hermanicach będzie gościł mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Będzie można się tu zaszczepić w kolejną niedzielę (15 sierpnia) jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer.

Parafia w Hermanicach zaprasza do udziału we Mszy Świętej i skorzystania z Mobilnego Punktu Szczepień. - W następną niedzielę, 15 sierpnia przy naszym kościele będzie działać mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Będzie można skorzystać i zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer. Nie trzeba się rejestrować ani zapisywać na szczepienia, wystarczy przyjść z dowodem osobistym – informują Dominikanie.

Jak dodają przez szczepienie można dać wyraz troski o innych. - W związku z trwającą epidemią i brakiem skutecznego lekarstwa apelujemy o poddawanie się szczepieniom dla dobra całej społeczności. Osoby po szczepieniu prosimy o zapisanie się w zakrystii lub poprzez internet na listę stałych uczestników liturgii. Mając w pamięci osoby zmarłe na koronawirusa z naszej parafii i naszego miasta i tych, którzy bardzo ciężko przechodzili zakażenie, zachęcamy do szczepienia się przeciw Covid – dodają Dominikanie.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: