Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dokument gotowy – dostaniesz sms

W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie wdrożono system powiadamiania SMS informujący o możliwości odbioru zamawianych dokumentów.

Aby otrzymać powiadomienie, należy we wniosku o wydanie dowodu rejestracyjnego lub prawa jazdy podać numer telefonu. Kiedy dokument będzie gotowy otrzymamy SMS z informacją „Dokument gotowy do odbioru.”

- Zmiana ta ułatwi życie mieszkańcom, którzy nie będą już musieli dzwonić do urzędu, ani śledzić informacji w Internecie, aby dowiedzieć się, czy ich dowód rejestracyjny lub prawo jazdy już jest gotowy do odbioru. Zależy nam na tym, abyśmy wychodzili naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu. Mamy XXI wiek, urzędy powinny się unowocześniać oraz wprowadzać nowe technologie i różne udogodnienia dla obywateli. Wspomniana innowacja po uruchomieniu systemu internetowej rezerwacji terminów to kolejna zmiana na lepsze w Wydziale Komunikacji naszego starostwa- informuje o zmianach Christian Jaworski, Członek Zarządu Powiatu Cieszyńskiego, nadzorujący Wydział Komunikacji

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: