Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dobry piesek szuka domu...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy jeszcze raz domu dla pięknego i zdrowego psa. To "starszy szczeniak", który nie ma jeszcze imienia. Może ktoś z czytelników ma pomysł, jak go nazwać? Może ktoś go przygarnie?

Piesek został znaleziony w Ogrodzonej przy drodze. Nikt z pobliskich domów go nie rozpoznał. Maluch był mokry i wyziębiony. Trafił pod opiekę Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "AS". Dzięki wolontariuszkom odwiedził gabinet weterynaryjny, w którym "wypowiedzenie dostały robaki zamieszkujące futerko, a
także te wewnętrzne" - jak relacjonują opiekunki. Dodają również : "Widać, że nikt o niego nie dbał, nikt nie szukał,
więc teraz my szukamy dla niego domu, gdzie potrzeby psiego dziecka zostaną zaspokojone". I my w redakcji też wierzymy, że tak się stanie, że ktoś dołączy do grona szczęśliwych posiadaczy najlepszych przyjaciół człowieka.

Proszę spojrzeć na zdjęcia. Jego oczy pełne nadziei mówią zdecydowanie więcej niż tysiąc słów. To ufny mały psiak, który nie traci wiary, że los się do niego uśmiechnie. On też się uśmiecha do wszystkich, którzy czytają to ogłoszenie. Może ktoś właśnie teraz szuka pięknego i zdrowego pieska?Kto chce dołączyć do elitarnego klubu posiadaczy psów?

Psiak ma około 11 miesięcy. Jest bardzo wesołym i otwartym maluchem. Ma same zalety. Lubi inne pieski, a co najważniejsze, nie goni kotów. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją psią miłością i merdaniem ogonka. Szukasz przyjaciela? Zadzwoń pod numer 606911687. Kto przygarnie pieska?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-11-19 16:02:55
megan: Słodziak... NIE KUPUJ-ADOPTUJ!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: