Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Do Strumienia przez Pszczynę

Szykują się duże objazdy dla kierowców. Przez tydzień zamknięty będzie główny dojazd od strony 'wiślanki' do Strumienia. Trwać tam będą prace renowacyjne przejazdu kolejowego na ulicy 1 Maja.
Od 12 do 20 grudnia zamknięty ma być przejazd kolejowy przy ul. 1 Maja w Strumieniu. Informuje o tym gminny serwis internetowy. Zamknięcie przejazdu powodowane jest pracami remontowymi nawierzchni toru kolejowego i nawierzchni jezdni w ciągu drogi wojewódzkiej nr 939 w miejscowości Strumień i linii PKP nr 157 Pawłowice- Skoczów. Roboty torowo- drogowe mają trwać od godz. 8:00 (12 grudnia) do godz. 20:00. (20 grudnia).
 
W związku z tymi pracami Zarząd Dróg Wojewódzkich przygotował objazdy dla samochodów, zarówno osobowych jak i ciężarowych. Trasa ta prowadzi przez Pawłowice, Pszczynę do Strumienia – wyjaśnia aspirant Rafał Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. W Pawłowicach należy z 'wiślanki' zjechać na DW 933, dojedziemy nią do Pszczyny. Tam skręcamy na DW 935 i kolejno za rondem na DW939, która skieruje nas na Wisłę Wielką a dalej do Strumienia.
 
Wiem, że mieszkańcy powiatu znają inne, lokalne drogi, którymi można ominąć zablokowany odcinek, ale taki objazd zaproponował Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach i jest to oficjalna trasa - dodaje Domagała. Prace remontowa mają trwać od czwartkowego poranka (12 grudnia) do popołudnia w piątek następnego tygodnia (20 grudnia).
 
Jan Bacza

Mapa wyznaczonego objazdu

Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®

źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: