Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Do parku na rowerze

Mieszkańcy Strumienia mogą jeździć rowerem po strumieńskim parku. Do tej pory wjazd rowerem na teren parku był złamaniem regulaminu.
Często szczegóły utrudniają życie. Tak było w przypadku regulaminu korzystania ze strumieńskiego parku. Do tej pory niestety miłośnicy rowerów nie mogli korzystać z walorów solanki  czy parkowych alejek. - Mieszkańcy sami zwrócili się do nas o zmianę regulaminu, w którym funkcjonował zakaz poruszania się po terenie parku na rowerze – mówi Anna Grygierek, burmistrz Strumienia. 
 
Park znalazł się na szlaku rowerowym, którym miłośnicy jazdy na dwóch kołach poruszają się po Strumieniu. – Zakaz jest, jednak życie pokazuje co innego, proponuję zmianę regulaminu w sposób umożliwiający jazdę na rowerze na terenie Parku z zachowaniem szczególnej ostrożności – mówiła w czasie sesji Anna Grygierek. 
 
Do tej pory rowerzyści często właśnie w parku robili sobie przystanki w czasie rowerowej wycieczki. 
 
Radni postanowili więc zmienić regulamin strumieńskiego parku. Można już bez przeszkód poruszać się po parku na rowerze nie martwiąc się o łamanie regulaminu, zachowując szczeglną ostrożność w stosunku do pieszych. 
 
Za takim rozwiązaniem było 12 radnych. 1 wstrzymał się odgłosu. 
 
 
KOD
źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: