Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Długotrwałe prace na ul. Grabińskiej w Cz. Cieszynie

Od środy (03.04.2024) tuż po świętach ruszają prace na ul. Grabińskiej (cz. ul. Hrabinská) w Czeskim Cieszynie.

Ul. Grabińska (cz. ul. Hrabinská) to jedna z ważniejszych ulic miasta – łączy ul. Karwińską (biegnie wzdłuż torów kolejowych) z ul. Śląską biegnąc na zachód w kierunku zalewu wodnemu Grabina (cz. Vodní nádrž Hrabinka). Jak informuje czeski magistrat, na drodze tej będą długotrwałe utrudnienia.

- Od środy 3. 4. W 2024 roku na ulicy rozpoczną się długotrwałe ograniczenia ruchu drogowego. Hrabina. Stopniowo ruch drogowy na tej drodze będzie ograniczony na poszczególnych odcinkach, zawsze pozostanie częściowo przejezdny. Prace będą odbywać się w różnych etapach w kierunku ulicy. Śląskiej. Tylko na ostatniej prostej, pomiędzy zjazdem z parkingu przy ulicy. Import i ul. Kopernika będzie sterowana przez urządzenie sygnalizacyjne świetlne. W tym czasie piesi będą również prowadzeni wzdłuż ulicy. Grabina.

W związku z pracami od 15 kwietnia do końca miesiąca zostanie przeniesiony przystanek autobusowy "Czeský Těšín, Hrabinská".

- Ograniczenia pracy i ruchu związane są z przebudową gazociągów. Ze względu na skalę i utrudnienie technologiczne budowy nie można wcześniej określić dokładnego czasu trwania każdego etapu przeprowadzonych prac – dodają władze miasta.

 

 

NG/mat.pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: