Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Diecezja podziękuje za plony

W najbliższą niedzielę nie tylko warto, ale przede wszystkim trzeba wybrać się do Zebrzydowic, tam właśnie będzie okazja podziękować za plony – Chcemy panu Bogu dziękować za płody ziemi – mówi portalowi ox.pl ks. kan.  Marian Brańka, proboszcz parafii pw. WNMP w Zebrzydowicach  

 

 

Oprócz sfery strickte religijnej i duchowej organizatorzy nie zapomnieli o dobrej zabawie – będzie można posłuchać najpiękniejszych głosów z drużyny Haliny Mlynkovej, tych samych, które nasza wokalistka wybrała na ziemi cieszyńskiej i z którymi piosenkarka dotarła aż do finału – zachęca Małgorzata Guz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach. To nie wszystko, nie zabraknie także występu zespołów regionalnych , gości z zagranicy, czy… dzikiego zachodu!

 

 

Początek uroczystości w niedzielę 11 września o godzinie 10:15 (zbiórka korowodu). Uroczysta msza św. Dożynkowa rozpocznie się o godzinie 11:00 na amfiteatrze w Zebrzydowicach. Portal Śląska Cieszyńskiego ox.pl objął Dożynki Diecezjalno – Powiatowo – Gminne patronatem medialnym. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy!

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: