Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dębowiec. Pomniki przyrody plastycznie

Ósmego maja w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki w Łączce odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastycznego ''Poznajemy Pomniki Przyrody we własnej gminie''.

W konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów z klas III do VI ze szkół podstawowych w gminie Dębowiec. - To już dwunasty konkurs organizowany przez Komisję Ochrony Przyrody PTTK i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turyszyki Dębowiec-Łączka. Prac cały czas przybywa, a techniki ich wykonania stale się urozmaica i udoskonala – stwierdziła z zadowoleniem Dyrektor GOKST Karina Bogusz dziękując organizatorom z KOP PTTK za coroczne przygotowywanie konkursu.

Nagrody ufundowane przez GOKST oraz KOP PTTK wręczali oprócz Kariny Bogusz radny gminny Bronisław Brudny, a także przewodniczący i jego zastępca KOP PTTK którzy oceniali prace. Laureatów konkursu znajdziemy tutaj. - Cieszy, że dzieci i młodzież interesują się przyrodą w ich najbliższym otoczeniu. Szkoda tylko że wszyscy laureaci nie dotarli na czas – podsumowuje Jan Machała, przewodniczący KOP PTTK.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: