Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Debata w Goleszowie i w Zebrzydowicach

Kampania wyborcza jest już na finiszu, w piątek o północy rozpocznie się cisza przedwyborcza. W najbliższym czasie odbędą się także ostatnie debaty kandydatów na wójtów - w Goleszowie oraz w Zebrzydowicach.

Z inicjatywy KWW Jarosława Bodaka w najbliższy czwartek, 13 listopada, o godz. 18.00 w siedzibie OSP Goleszów odbędzie się debata przedwyborcza z wszystkimi kandydatami na wójta Gminy Goleszów. Bardzo się cieszę, że wszyscy  kandydaci przyjęli zaproszenie. Na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem ciszy wyborczej chcemy się zaprezentować mieszkańcom Goleszowa, pokazać swoje pomysły na najbliższą kadencję, odpowiedzieć na pytania uczestników debaty, merytorycznie porozmawiać o przyszłości naszej gminy - informuje Jarosław Bodak, inicjator wydarzenia.

Z kolei w Zebrzydowicach w debacie wyborczej spotkają się dwaj kandydaci na najwyższy urząd w gminie -  Pan Andrzej Kondziołka (pełniący także funkcję dotychczasowego wójta) oraz Pan Andrzej Rojek.

W obu przypadkach  formuła debaty została ustalona z przedstawicielami wszystkich komitetów. Poza prezentacją kandydatów na wójta gminy, ich programu, przewidziano także czas na zadawanie pytań.

Wszyscy kandydaci liczą na aktywny udział mieszkańców i zapraszają do udziału w debatach. Kandydaci z Zebrzydowic zapraszają w piątek o godz. 18:30 do Sali Widowiskowej w Zebrzydowicach

(red) 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: