Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Darmowe kursy w Dębowcu

Już po raz drugi mieszkańcy gminy Dębowiec będą mieli okazję wziąć udział w kursach doszkalających.

Kurs językowy „Angielski dla każdego” odbywać się będzie na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i średniozaawansowanym. Uczestnicy tego kursu będą mieli możliwość uzyskania certyfikatu TOEIC (Test of English for International Communication). „Czas na komputer” realizowany będzie w trzech tematycznych blokach. Uczestnicy przejdą szkolenia z zakresu prac biurowych, tworzenia stron interetowych i projektowania. Po jego zakończeniu uczestnicy będą mogli uzyskać certyfikaty zaświadczające, że ich posiadacz przy pomocy komputera potrafi prawidłowo realizować podstawowe zadania.

Ten finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego projekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. - Inicjatywa władz gminy dotycząca organizowania darmowych kursów jest świetnym pomysłem. Już dwukrotnie brałam udział w kursach w ramach tego projektu i za każdym razem byłam zadowolona. Muszę powiedzieć, że koleżanki z innych gmin zazdroszczą nam takich kursów – mówi z uśmiechem Karolina Wysłuch, uczestniczka.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach wieczornych w Gminnym Ośrodku Kultury w Łączce i potrwają do końca września.Rekrutacja na kursy odbywa się do końca czerwca.

Zapisów można dokonywać za pomocą strony internetowej www.debowiec.cieszyn.pl/694,darmowe-kursy!!!.html, telefonicznie (33 853 38 81) bądź osobiście w Urzędzie Gminy lub sołtysów.

(as)

źródło: ox.pl
dodał: AS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: