Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Dama bez pałacu. Dama Karo szuka swego królestwa

Dama Karo to jedna z tych kotek, obok których trudno przejść obojętnie. Podopieczna Cieszyńskiego Kociogrodu – Fundacji Cieszyński Zwierzogród – ma zaledwie dwa lata i już dziś pokazuje, jak wspaniałą może być towarzyszką dla odpowiedniej osoby.

Kotka wyróżnia się eleganckim, czarno-białym futerkiem oraz charakterystycznym rombem na nosku, który dodaje jej uroku. Jest młoda, zadbana i w pełni przygotowana do adopcji. Ma za sobą wszystkie niezbędne zabiegi weterynaryjne – jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, a testy w kierunku FiV i Felv dały wynik ujemny.

Dama Karo to kotka kontaktowa i chętna na bliskość z człowiekiem, choć – jak podkreślają opiekunowie – najlepiej czuje się w relacjach opartych na wzajemnym szacunku. Lubi głaski i kontakt, ale na własnych zasadach. Nie odnajduje się w dużych skupiskach kotów, za to w mniejszym, spokojnym towarzystwie znanych sobie kocich przyjaciół funkcjonuje bez problemu. To sprawia, że idealnie nadaje się do domu, w którym będzie mogła poczuć się bezpiecznie i mieć swoją przestrzeń.

Fundacja podkreśla, że Dama Karo ma ogromny potencjał, by stać się wierną kocią towarzyszką na długie lata. Szuka domu odpowiedzialnego, cierpliwego i gotowego na budowanie relacji w tempie, które będzie dla niej komfortowe. W zamian oferuje ciepło, obecność i niepowtarzalny koci charakter.

Osoby zainteresowane adopcją mogą skontaktować się bezpośrednio z wolontariuszami Cieszyńskiego Zwierzogrodu telefonicznie lub poprzez wypełnienie ankiety przedadopcyjnej dostępnej na stronie fundacji. Po jej otrzymaniu wolontariusze kontaktują się z kandydatami i przeprowadzają ich przez cały proces adopcyjny.

Kontakt w sprawie adopcji:

 607 771 713  535 617 852

 Ankieta przedadopcyjna:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfuNCoxOr3ZSU.../viewform

 Profil Damy Karo:

https://www.cieszynskizwierzogrod.pl/koty/1031 

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2026-01-04 20:18:53
megan: Prawdziwa dama... NIE KUPUJ-ADOPTUJ!!!
2026-01-05 06:07:27
utopiec: Tylko nie adoptuj megan bo będziesz miał prze.....ne.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: