Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Daj piątaka na kociaka!

260 kotów, które szukają swojego domu znajduje się obecnie w cieszyńskim Kociogrodzie. Zdrowych i chorych, starszych i młodszych, płochliwych i przylep. 260 miziastych kociaków czeka na pomoc, która wcale nie musi być wielka. Wystarczy 1 zł.

- Każdy, kto ma zwierzaczka, zdaje sobie sprawę z tego, jakie są koszty utrzymania choćby jednego pupila ( koszty leczenia, jedzenie, a w przypadku kotków żwirek i kuwety ) oraz niezbędne gadżety typu choćby miseczki, legowiska. Przy obecnej inflacji utrzymanie tak dużej ilości zwierzaków jest dużym wyzwaniem – zauważają pracownicy i wolontariusze ze Zwierzogrodu.

Różne akcje - jeden cel

W celu poprawy finansów Fundacji Cieszyński Zwierzogród założyli zbiórkę – skarbonkę, dzięki której będą mogli poprawić komfort życia swoich podopiecznych. Jednocześnie skarbonka bierze udział w  konkursie skarbonek różnych fundacji dla zwierząt – tu „głosem” jest każda wpłata, choćby najmniejsza:

- Dziękujemy za każdą wpłatę, bo w konkursie "Łap dotacje na organizacje" ważna jest ilość Darczyńców, a nie wysokość wpłat, także 1 zł= 1 głos, konkurs trwa jeszcze 19 dni i dzięki Wam Kochani mamy szanse znaleźć się w czołówce i mocno w to wierzymy – piszą miłośnicy kociaków na profilu FB  Cieszyński Zwierzogród 

Dla tych, którzy chcą "zagłosować", choćby jednozłotówką podajemy link do zrzutki: www.ratujemyzwierzaki.pl/cieszynski-zwierzogrod

Cieszyńscy pracownicy fundacji i wolontariusze Zwierzogrod zapraszają także do wzięcia udziału w akcji Kociogród zaprasza na bazarek , gdzie można wylicytować przekazane na licytację przedmioty.  Można także dołączyć do grupy Zostań kocim Świętym Mikołajem i wybrać konkretnego kociaka, któremu skompletujemy prezent. 

 Kociogrodzka ferajna czeka

- Maleńkie koteczki, które trzeba karmić butelką; kocie mamy z maluchami, kotki po wypadkach, błąkające się biedy często zarobaczone i zakatarzone, młode, wystraszone kocięta biegające przy ruchliwych trasach- sami widzicie, tu w każdym przypadku pomoc jest konieczna. Staramy się znajdować jak najlepsze domki dla naszych kotków ale zanim tam trafią potrzebują nas: naszej opieki, zabezpieczenia, leczenia. To nasza misja  i dajemy z siebie wszystko aby im to zapewnić. Aby nasza misja mogła trwać potrzebujemy WAS Kochani – apelują miłośnicy kotów.

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-11-21 12:19:41
KrzysztofT: Lepiej dać piątaka na kociaka, niż na pasożyta w upainu. :))
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: