Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czynna siedem dni w tygodniu

Cieszyn chce turystów więc powinien o nich dbać, tego zdania są nie tylko mieszkańcy miasta, ale przede wszystkim turyści, którzy tutaj przybywają. Wielu turystów znajduje czas na wycieczkę i odwiedzenie Cieszyna właśnie w weekendy, czyli w soboty i niedziele.

- Zastanawiam się dla kogo jest informacja turystyczna, która mieści się przy Urzędzie Miasta, bo z tego co widzę, to chyba nie dla turystów. W niedzielę jest zamknięta, w sobotę czynna tylko kilka godzin – skarżył się jeszcze kilka dni temu turysta, który nie mogąc nabyć miejscowego przewodnika ruszył ulicami Cieszyna licząc na intuicję.

Rzeczywiście Informacja Turystyczna do niedawna była nieczynna w niedzielę, turyści musieli radzić sobie bez niej. 6 czerwca weszły w życie wprowadzone zmiany. Dzięki nim Cieszyńskie Centrum Informacji będzie czynne w każdą niedzielę. Najprawdopodobniej w sezonie turystycznym tj. od czerwca do końca września CCI będzie otwarte już stale tego dnia od godziny 10.00 -16.00“.

Do tej pory niedzielny turysta mógł liczyć tylko na znajdujący się opodal "info box", jednak taka alternatywna nie do wszystkich przemawiała, bo nawet takie cudo, jak to, nie wydrukuje nam mapki lub folderu z zabytkami.

 (bsk)

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: