Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czy to koniec BeskidzkiejPilki.pl?

W maju pisaliśmy o tym, iż najpopularniejszy portal piłkarski w naszym regionie znalazł się w ciężkiej kondycji. Redaktorzy serwisu liczyli na pomoc czytelników, ale niestety, ta okazała się zbyt mała i to oznacza, że z końcem miesiąca BeskidzkaPilka przestanie działać.

- Zmuszeni jesteśmy z ogromnym bólem serca, końcem miesiąca września, zakończyć dotychczasowe działanie naszego portalu - niestety po 10 latach nie jesteśmy już w stanie finansować tego projektu z własnej kieszeni - napisał Artur Steczkiewicz, właściciel portalu.

Redaktorzy serwisu, na początku maja, zwrócili się do czytelników z prośbą o pomoc finansową. Niestety, w ostatnich tygodniach, tylko małe grono wspomogło działania BeskidzkiejPilki, przelewając na jej konto ok. 500 złotych, co uniemożliwiało m.in. pokrycie kosztów serwera. A warto dodać, że portal cieszył dużą popularnością w naszym regionie - w ciągu ostatniego roku, serwis zanotował ponad 6 mln odsłon.

- Dziękujemy osobom które nas wsparły, dziękujemy wszystkim którzy przekazywali nam informacje meczowe, dziękujemy wszystkim którzy dołożyli choćby małą cegiełkę by mała stronka, stała się największym portalem w województwie śląskim traktującym o piłce amatorskiej. Dziękujemy i do zobaczenia na piłkarskim szlaku - możemy przeczytać we wpisie Artura Steczkiewicza.

CAŁY WPIS ZNAJDZIECIE TUTAJ

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-12 20:32:07
Szantrapa: Bo w Polsce liczy się tylko darmocha i gratisy.
2019-09-12 20:49:28
wyśmienity cwaniaczek: mam nadzieję , że to prawda bo już wszyscy mamy dość niusów o kopaczach na kretowiskach !!!!!!!!!!!!!!!!
2019-09-13 10:25:26
Selma: To teraz pan Artur, zwolennik wycinek drzew, będzie miał czas na swoje drugie hobby.
2019-09-13 14:58:15
jg1943@o2.pl: wyśmienity cwaniaczek- dlaczego piszesz, że wszyscy mamy dość niusów. Pisz o sobie nie o wszystkich. Przeciwnie bardzo nam będzie "Beskidzkiej Piłki" brakowało.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: