Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czy ktoś to pamięta? Wydarzyło się na Śląsku Cieszyńskim

Przy porządkach w naszej redakcji odkurzyliśmy nieco nasze archiwum! Ach, cóż tam się znalazło! Jesteśmy ciekawi czy pamiętacie te czasy. A może ktoś rozpozna się na zdjęciach?

 

Na ulicach, placach miast przechodzą dziś procesje wyznawców Kościoła Katolickiego. Boże Ciało w tym roku jest szczególne po pandemii - procesje z Najświętszym Sakramentem przechodzą ulicami miast.  

Jak to było?

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-16 16:08:53
AntyklerForte+: 2010. Pamiętam. Ledwie dwa miesiące po zbrodniczym bombowym zamachu na Lecha Kaczyńskiego i cała jego przyboczną świtę. Zamach zorganizowali do spółki Putin i Tusk. Użyli ładunków helowych z napędem elektromagnetycznym i pocisków antygrawitacyjnych wyprodukowanych w Rosji. Dziś to już każde dziecko wie, ale Prawdę wyjawił nam dopiero Antoni Macierewicz. Nie byłoby tej prawdy gdyby nie wytrwały upór Jarosława Kaczyńskiego, który przez 10 lat co miesiąc organizował w stolicy patriotyczno-religijne spotkania ludowe w intencji Prawdy i pomszczenia ofiar. Oddajmy cześć polskim biskupom, ojcu Tadeuszowi z Torunia, Antoniemu Macierewiczowi i Jarosławowi Kaczyńskiemu - to dzięki nim Polska jest dzisiaj tam gdzie jest, i taka jaka jest, i już nikt nam nie wmówi, że białe jest biała a czarne - czarne. Jeszcze Polska nie zginęła.
2022-06-16 16:09:15
AntyklerForte+: p.s. i Boże, coś Polskę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: