Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czeski Cieszyn doceniony za swoją zieleń

Czeski Cieszyn umie zaprezentować swoją zieleń. Miejscowość w tym zakresie uplasowała się na 12 miejscu na 276 możliwych w całej Republice Czeskiej.

Miasto Cieszyn zgłosiło swoją prezentację dotyczącą zieleni miejskiej i środowiska do ogólnokrajowego konkursu w którym brane były pod uwagę miejscowości zamieszkane przez ponad 5 tysięcy osób – Czteroosobowe jury wybrało 276 miast o populacji ponad 5 tys. wśród prezentacji internetowych, które najlepiej spełniają kryteria przejrzystości, treści, dostępności, aktualizacji i przejrzystości. Ostrava, Praga i Krnov uplasowali się na podium. Miejscowość Czeski Cieszyn uplasowała się na pięknym 12. Miejscu - poinformował czesko cieszyński magistrat.

Jury doceniło miasta, które cenią swoje środowisko naturalne i chcą się nim chwalić. Oceniane prezentacje dotyczyły 2020 roku, miasto Czeski Cieszyn zaznacza, że to dzięki zaangażowaniu oraz wsparciu służb miejskich oraz urzędników - entuzjazm i profesjonalny wkład pracowników z wydziału ochrony środowiska. Wyniki z 2020 r. wskazywały na to, że najlepiej w dłuższej perspektywie przedstawiają informacje o środowisku miasta z regionu Morawsko-Śląskiego - wyjaśnia magistrat.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-28 09:12:53
wyśmienity cwaniaczek: dwa pepiczki z jednej piczki :) ale knedliki to majom fajne i smażony hermelin no i dla koneserów tworóżki .........
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: