Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czarownice nawiedziły Równicę

Weekend na Równicy należał do wiedźm i czarownic. Tajemnicze zjawy odwiedziły ustrońską górę i zorganizowały świetną zabawę.

Konkursy z nagrodami, świetna zabawa i niezapomniane mroczne atrakcje czekały na tych, którzy w niedzielę wybrali się na Równicę do rodzinnego Extreme Parku. Tam właśnie zleciały się czarownice małe i duże, aby wspólnie bawić się i wymieniać się tajemniczymi zaklęciami. - Wiele czarownic po raz pierwszy udało się na ten zlot i ku naszej uciesze bardzo dobrze się bawiły. Wraz z gronem najstarszych czarownic uznałyśmy, że nie warto spotykać się już na Łysej Górze. O wiele sympatyczniej było na Równicy i ta formę naszych spotkań będziemy kultywować - mówi Diana, najważniejsza czarownica.

Jak nakazuje tradycja, co roku czarownice spotykały się na Łysej Górze. Od tego roku jak zapowiedziała Diana sabat zostaje przeniesiony na Równicę do Extreme Parku. - Tutaj już mamy ekstremalne atrakcje, może one będą przyciągać te czarownice, które nie zawsze bywają na sabatach. Przy okazji dzieci mogą zobaczyć, że wcale nie jesteśmy takie straszne i wreszcie uda się nam złamać stereotyp o brzydkich i złych kobietach na miotle. A może dzięki takim zlotom zyskamy nawet przyjaciół? - zastanawia się Diana.

W niedzielę można było nie tylko zobaczyć czarownice, ale i uczestniczyć w różnorodnych konkursach i zabawach, kto zagościł tego dnia w Extreme Parku z pewnością skorzystał z magicznych atrakcji.

KOD

Czarownice na Równicy! ZOBACZ FOTOREPORTAŻ
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: