Czarne Pantery spadły na ostatnie miejsce

Niestety, podopieczni Jiri'ego Stanka nie sprostali drużynie z Hawierzowa i zamykają tabelę Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi. Dla Czarnych Panter to szósta porażka z rzędu.

Zawodnicy Torpedo mają drugą najgorszą defensywę w lidze, a także ich niska pozycja w tabeli wskazywała, że Czarne Pantery w końcu mogą sięgnąć po punkty. Ale już po trzynastu minutach, gracze czeskiego zespołu prowadzili o dwie bramki.

Hokeiści jedynego polskiego przedstawiciela w BAHL starali się ratować jeszcze wynik. W sumie oddali piętnaście strzałów na bramkę rywali. Ale skuteczni okazali się tylko zawodnicy z Hawierzowa. W 33. minucie, Stebra ustalił końcowy rezultat – 3:0.

Czarne Pantery spadły na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszły wtorek zmierzą się z przedostatnią drużyną BAHL, która ma tylko punkt więcej od polskiego zespołu - HC Buldogs Hradiště. Początek spotkania o godz. 21:45, na lodowisku w Czeskim Cieszynie.

BAHL, 11. kolejka
HC Torpedo Havirov – HC Pantery Cieszyn 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
5' Mazur, 13. Koziorek, 33. Stebra