Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cyknij fotkę, wygraj lot śmigłowcem

Przelot do Niemiec, bilet na Noc Kultury Przemysłowej, lot śmigłowcem nad Zagłębiem Ruhry - to tylko niektóre z nagród w trwającym konkursie InduSzychta! Konkurs promować ma śląski Szlak Zabytków Techniki.

Jeśli lubisz robić zdjęcia, spróbuj swych sił w konkursie organizowanym w ramach INDUSTRIADY - Święta Szlaku Zabytków Techniki: - Aby wziąć udział w konkursie wystarczy sfotografować się na tle dowolnego obiektu ze Szlaku Zabytków Techniki i wysłać zdjęcie na adres: industriada@slaskie.pl. Już 18 czerwca specjalna komisja wyłoni zwycięzcę, który wraz z osobą towarzyszącą wybierze się na dwudniową wycieczkę do Zagłębia Ruhry. Na laureata konkursu czekać będzie bilet na pełną wrażeń Noc Kultury Przemysłowej, zakwaterowanie w hotelu oraz lot śmigłowcem nad Zagłębiem Ruhry - informuje Katarzyna Wieczorkiewicz ze Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.industriada.pl oraz na profilu FB www.facebook.com/SzlakZabytkowTechniki.

Szlak Zabytków Techniki to samochodowy szlak turystyczny, który obejmuje obiekty związane z dziedzictwem przemysłowym województwa śląskiego. Szlak tworzy 36 obiektów związanych m.in. z kolejnictwem, tradycją górniczą i hutniczą, energetyką, łącznością oraz przemysłem spożywczym. W powiecie cieszyńskim do szlaku należy Muzeum Ustrońskie im. Jana Jarockiego oraz Muzeum Drukarstwa w Cieszynie.
 

(red.)

źródło: mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: