Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

cUTW z medalem!

W dniach 25 – 26.-02.2019 w Rabce-Zdroju odbyła się VI Zimowa Senioriada. W trakcie wydarzenia seniorzy z całej Polski rywalizowali z sobą w różnego rodzaju konkurencjach sportowych, a następnie bawili się w rytmach góralskiej muzyki. Swoją reprezentację na Senioriadzie miał również cieszyński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Cieszynie działa bardzo aktywnie. Jak się okazuje, promowana jest nie tylko kultura emocjonalna, ale również fizyczna. Dowodem na to są reprezentacje UTW, które odwiedzają Senioriady organizowane na terenie Polski. W trakcie VI Zimowej Senioriady w Rabce-Zdroju dorobek cieszyńskiego UTW powiększył się o brązowy medal. - Podczas VI Ogólnopolskiej Senioriady w Rabce-Zdroju brązowy medal w zjeździe „slalom gigant” zdobył członek cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Piotr Głuchowski – poinformowała Lucyna Bałandziuk, prezes cieszyńskiego uniwersytetu trzeciego wieku.

To nie pierwsze medale w karierze cieszyńskiego UTW i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Kolejna olimpiada skierowana dla seniorów ma się odbywać końcem roku akademickiego, również tam pojawi się reprezentacja z Cieszyna. Panu Piotrowi gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów medaliście i całej reprezentacji cUTW!

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: