Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Co z biletami na Mistrzostwa Polski w Wiśle?

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, na skoczni im. Adama Małysza odbędzie się konkurs indywidualny, który wyłoni najlepszego skoczka na krajowym podwórku. Do Wisły zawitają czołowi zawodnicy, a w sprzedaży będzie dostępnych 2500 biletów.

Na 26 grudnia, tradycyjnie, zaplanowano konkurs indywidualny w ramach Mistrzostw Polski w skokach narciarskich. Kibice zobaczą w akcji czołowych polskich skoczków. Bilety będą dostępne w dniu zawodów - na sektory stojące będą kosztować 20 zł, a za wejściówkę na miejsce siedzące będzie trzeba zapłacić o 10 zł więcej.

- Konkurs Świąteczny zgłosiliśmy jako imprezę masową i do sprzedaży trafi 2500 biletów. Tego dnia nad bezpieczeństwem wszystkich będzie czuwała ochrona - informuje Andrzej Wąsowicz, Prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego, w rozmowie dla PZN-u. - Mogę zapewnić, że Konkurs Świąteczny zostanie zorganizowany na najwyższym poziomie i będzie spełniać standardy zawodów FIS. Na konkurs rozłożone zostaną siatki przeciwwietrzne i prowadzony będzie pomiar wideo. Zawody będzie można zobaczyć nie tylko na żywo w Wiśle, ale również w przed telewizorem. Konkurs Świąteczny transmitowany będzie przez Telewizję Polską – dodał Wąsowicz.

Program Mistrzostw Polski Seniorów w Wiśle, 26.12.2019:

  • trening – 13:15
  • seria próbna
  • pierwsza seria konkursowa – 14:45
  • seria finałowa
  • dekoracja

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: