Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Co nas kręci..? Strefa!

Jesień nie musi być nudna i szara. Wystarczy trochę wyobraźni i chęci, aby atrakcyjnie spędzić czas. Strefa Wolności i Strefa Dziecka 'Kręciołek' mają sposób na jesienną chandrę dla dzieci i dorosłych: zajęcia plastyczne, mikołajki, rodzinne zawody na ściance, fire show, karaoke i wiele innych. Od jesiennych atrakcji aż kręci się w głowie...

Ta jesień bezapelacyjnie należeć będzie do Strefy, a właściwie do dwóch Stref – Wolności i Dziecka. Na ulicy Stawowej 6 w Cieszynie znajduje się obecnie największe stężenie atrakcji na metr kwadratowy w powiecie. Dowody?

W „Kręciołku” wraz z jesiennymi liśćmi spadły również ceny: w promocji za zabawę w Strefie Dziecka zapłacisz teraz tylko 5 zł za godzinę, a za organizację urodzin tylko 15 zł/dziecko.

Co wtorek milusińscy zamieniają się w małych artystów podczas zajęć plastycznych: - To zajęcia, podczas których wycinamy, lepimy, kleimy, malujemy i robimy różne inne twórcze rzeczy, rozbudzające Naszą wyobraźnie. Co wtorek inna zabawa z innymi materiałami! Zapraszamy na godzinę praktycznych zajęć wypełnionych wesołymi pomysłami, twórczym bałaganem, wypełnionym kolorowankami, plastelinami, kartonami, bibułami, blokami, koralikami, materiałami, makaronami i wszystkim tym, z czego można "coś" stworzyć! – zachęca Ewelina Pustówka, manager „Kręciołka”. A wszystko to za jedyne 5 zł za jedno dziecko (rodzice – bezpłatnie). Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 17:30 – 18:30 (ze względu na potrzebę przygotowania materiałów, prosimy potwierdzić telefonicznie chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach).

To nie koniec. 1 grudnia w „Kręciołku” odbędzie się casting na Twarz Strefy Dziecka „KRĘCIOŁEK”! W Sali lustrzanej Strefy Wolności zrobione zostaną zdjęcia próbne, a najlepsze z nich będzie promowało Strefę Dziecka na plakatach i w Internecie. Jeśli Twoja pociecha lubi pozować i stroić minki do obiektywu aparatu – nie możesz zmarnować takiej okazji!

Z kolei 6 grudnia 2012 czeka nas wizyta prawdziwego Mikołaja, który rozda dzieciom podarki (prosimy o przyniesienie własnych prezentów podpisanych wyraźnie imieniem i nazwiskiem dziecka). Twoje dziecko będzie mogło skorzystać ze ścianek wspinaczkowych Strefy Wolności i różnorakich gier, zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem oraz świetnie się bawić podczas zabaw plastycznych i ruchowych prowadzonych przez animatorów. Ciepły poczęstunek dla dzieci i rodziców (pizza, kanapeczki, żelki, soczek, kawa, herbata) oraz gorące wrażenia i ciepłe wspomnienia – gwarantowane! Pamiętaj, zabawa zaczyna się o 17:00.

Potrzebujesz więcej wrażeń? Proszę bardzo!

Już w najbliższą środę, 28 listopada o godz. 19:00 w Strefie Wolności odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Michałkiem z cyklu: „Góry - Wolność - przygoda”, będzie nosiło tytuł „Niebo i piekło. Najgłębsza jaskinia świata”.

Szykuj się też na wyjątkowe świętowanie! Z okazji  1 URODZIN Strefy Wolności nie tylko obniżono ceny na zajęcia fitness (10 zł, m.in. zumba, power aerobik, dance aerobik, brzuch pośladki uda, gimnastyka poranna) i wspinanie (10 zł, od poniedziałku do piątku do godz. 15:00), ale również od piątku, 30 listopada, do niedzieli, 2 grudnia, przygotowano szaloną zabawę.

Andrzejki w Strefie Wolności rozpoczną się piekielnie... o 17.00 niebanalnymi wróżbami. Na drugi ogień pójdzie – fire show, czyli ogień właśnie w wykonaniu teatru ognia Animo (od 20:00). Impreza nie obejdzie się oczywiście bez smacznego poczęstunku (20:30) i bez – jak na Strefę Wolności przystało –wspinaczki: od 21:00 andrzejkowi goście wezmą udział w pierwszej cieszyńskiej nocy wspinaczkowej w historii!

Po andrzejkowych nocnych szaleństwach w sobotę (1.12.2012) dzieci i rodzicie wspólnie spędzą dzień rodzinny. W godzinach 11:00-11:30 i 16:00-19:30 (obowiązują zapisy) toczyć będzie się bój w rodzinnych zawodach. Później (od 20:00), każdy będzie mógł spróbować swych sił w wyjątkowym karaoke… na ścianie! Na koniec dnia sala zawiruje w rytmach muzyki i  zaroi się od par. Warto wymyślić na ten wieczór ciekawy strój, gdyż od 22:00 odbędzie się konkurs na najciekawsze przebranie.

Na koniec pełnego emocji świętowania urodzin Strefy Wolności w niedzielę (02.12.2012) tanie wspinanie – cały dzień na ścianie.

Myślisz, że to koniec atrakcji? Nic bardziej mylnego! Strefa Wolności planuje również zakręcić cieszyńskich uczniów – w grudniu na ściance będą mogli wykazać się podczas I Cieszyńskich Zawodów Wspinaczkowych „SPINKA”, a „Kręciołek” wprowadzi dzieci w Nowy Rok podczas sylwestrowej zabawy.Szczegóły:

       
Strefa Wolności
ul. Stawowa 6, Cieszyn
tel. 666 862 017
www.strefawolnosci.eu
                        Strefa Dziecka "Kręciołek"
ul. Stawowa 6, Cieszyn
Tel. 530 727 150
http://www.facebook.com/StrefaDzieckaKreciolekCieszyn
   (artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: