Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co kraj, to obyczaj?

Trwają przygotowania do wystawy prezentującej czeskie miasteczko Vratimov i polski Strumień. A wszystko w ramach projektu „Co kraj, to obyczaj?” realizowanego od wiosny przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu.

Autorami zdjęć są młodzi ludzie z dwóch partnerskich miasteczek, którzy przez kilka dni spacerowali po Strumieniu i Vratimovie, dostrzegając uroki miejsc, których trudno dopatrzeć się w lokalnych przewodnikach, czy informatorach. Efekty tych poszukiwań zapewne będą zaskakujące. Oprócz zdjęć autorzy zaprezentują również dwa krótkie filmy o zaprzyjaźnionych miejscowościach. Wszystkie działania zostały przeprowadzone z wykorzystaniem aparatów i projektora multimedialnego zakupionych w ramach projektu.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy

Strumień-Vratimov

zrealizowanej w ramach projektu „Co kraj, to obyczaj?”

7 września 2018 (piątek)
godz. 18.00

galeria emgok-u, ul. Młyńska 14

W programie:

  • multimedialna prezentacja fotografii  i filmów o partnerskich miasteczkach wykonanych podczas plenerów w Strumieniu i we Vratimovie
  • otwarcie wystawy fotograficznej

A już 14 września zapraszamy na podsumowanie projektu wraz z koncertem Anny Marii Jopek. Do zobaczenia w Strumieniu!

 

 

Projekt współfinansowany
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  
w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko
Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska oraz z budżetu państwa

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: ES
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: