Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co dalej z Piastem?

Coraz więcej pojawia się plotek związanych z sytuacją kadrową oraz finansową cieszyńskiego Piasta, a ile jest w tym prawdy? Czas na ich zweryfikowanie.

Piast, w obecnym sezonie, wystawił dwie drużyny – jedną w Okręgówce, a drugą w B klasie. Zespołu z najniższej klasy rozgrywkowej już nie zobaczymy na wiosnę. - Definitywnie, nie będziemy przystępować do rundy rewanżowej w B klasie – przyznał szkoleniowiec Piasta, Marek Bakun.

A jak wygląda sytuacja w Okręgówce? Piast plasuje się na 12. pozycji i wiele wskazuje na to, że na wiosnę czeka go ciężka walka o utrzymanie w lidze. W dodatku, klub opuścił Tomasz Szyper – najlepszy strzelec zespołu w pierwszej części sezonu – który w rundzie rewanżowej będzie występował w Puńcowie. Czy ktoś zamierza jeszcze opuścić szeregi klubu? -  Patryk Skakuj jest przymierzany do Goleszowa i nie będziemy stać na przeszkodzie, żeby zmienił barwy klubowe – dodaje Bakun.

Pojawiły się również problemy z pieniędzmi, których nie jest zbyt wiele. -  Sytuacja finansowa, po tym jak wycofał się sponsor i otrzymaliśmy dotację z miasta na poziomie 22,5 tys. złotych nie jest kolorowa, ale z drugiej strony widzimy światełko w tunelu – dodał szkoleniowiec Piasta.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-16 11:57:28
cieszyniok: To chyba nie światełko w tunelu, a rozpędzony pociąg. Z napisem KONIEC
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: