Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Co dalej z gazyfikacją?

Zakończyła się ankietyzacja mieszkańców gminy Istebna, badającą zapotrzebowanie na gaz ziemny oraz ocenę możliwości gazyfikacji Istebnej. W lipcu i sierpniu tego roku do Urzędu Gminy Istebna oraz bezpośrednio do Oddziału Polskiej Spółki Gazownictwa w Zabrzu wpłynęło łącznie 986 ankiet.

Obecnie Dział Rozwoju PSG pracuje nad koncepcją gazyfikacji na podstawie złożonych ankiet. -  Ze względu na dużą ilość ankiet,  prace potrwają najprawdopodobniej do końca października. Szacujemy, że z wynikiem prac będzie można zapoznać się w pierwszej połowie listopada  - informuje Urząd Gminy w Istebnej.

W celu  prezentacji koncepcji oraz przedstawienia dalszego planu działań Urząd Gminy zorganizuje spotkanie przedstawicieli PSG z mieszkańcami Gminy. Dokładny termin zostanie podany do publicznej wiadomości w terminie późniejszym.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-03 16:25:29
Migacz: A może tak Istebna zacząć od wodociągu !!!
2017-10-03 18:39:40
wodz dziewieciu niedzwiedzi: normalnie boki zrywać --- poziom artykułu gorzej niż dzieci z 1 klasy, co to ma być \"zakończyła się ANKIETYZACJA\" ! Nie brzmiało by lepiej \"Zakończyło się zbieranie ankiet wśród mieszkańców\" Zdanie nr2---Obecnie Dział Rozwoju PSG pracuje nad koncepcją podłączenia mieszkańców do instalacji gazowej ---na podstawie złożonych ankiet!! lepiej by brzmiało, niż \"pracuje nad gazyfikacją\" Miło się czyta takie artykuły, gazyfikacja ,ankietyzacja no FAJNIE!POZDRAWIAM
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją