CKS Piast Cieszyn - LKS Pogórze 2 - 1 ( 0 - 1 )

1 kwietnia 2023 r. na boisku CKS Piast Cieszyn odbył się mecz XVI kolejki Klasy Okręgowej Skoczów - Żywiec w piłce nożnej pomiędzy drużynami CKS Piast Cieszyn i LKS Pogórze. Mecz zakończył się wynikiem 2 - 1 ( 0 - 1 ) dla drużyny gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny z Pogórza po strzale Krystiana Stracha w 37 minucie meczu. Warto dodać, iż drużyna gości mogła prowadzić nawet 3 - 0, ale nie wykorzystała dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Wyrównująca bramka dla gospodarzy padła po strzale Wojciecha Kołka w 58 minucie meczu. Gdy wydawało się, iż drużyny podzielą się punktami, Wojciech Kołek drugi raz wpisał się na listę strzelców. Bramka padła w doliczonym czasie gry w ostatniej akcji Piasta Cieszyn. Fot. Piotr Górecki