Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

CKS klubem partnerskim Górnika Zabrze

Z Akademią Górnika Zabrze współpracuje kilkanaście klubów, w tym m.in. Iskra Pszczyna czy Naprzód Rydułtowy. Od piątku do tego grona dołączył Cieszyński Klub Sportowy Piast Cieszyn.

Ireneusz Jeleń, prezes CKS-u, oraz Akradiusz Wrzesiński, który jest koordynatorem klubu, udali się w piątek do Zabrza, a konkretnie na stadion im. Ernesta Pohla, aby podpisać umowę o współpracy nie tylko z Akademią Górnika, ale również z samym Klubem.

- Mamy sobie wiele do zaoferowania. Jestem przekonany, że współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom. Cieszę się, że nasz projekt dynamicznie się rozwija i dołączają do niego kluby nie tylko z okolic Zabrza, ale innych części regionu i Polski – przyznał Łukasz Milik, dyrektor Akademii Piłkarskiej Górnika.

Co zakłada współpraca w ramach programu „Kluby Najwyższej Jakości”? Między innymi staże szkoleniowe dla trenerów, wzajemny udział w wydarzeniach organizowanych przez kluby bądź też możliwość wdrożenia projektu „Piłkarskie Przedszkole Górnika Zabrze” dla najmłodszych grup.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-28 09:32:54
najśw.patyk: Brawa dla wszystkich działaczy , był kiedyś taki dziad niejaki ,,nisznikiewidż,, który zaorał cały sport w Cieszynie i teraz trzeba odrabiać straty , pomagał mu w tym ,,olbrychd ,, ten pierwszy ze strachu przed wymiarem sprawiedliwości ma nawet rozdzielność majątkową i nie posiada NIC na siebie , wszystko można zobaczyć w jego oświadczeniu majątkowym kiedy ktoś go posadził znowu na stołku i niby był kimś na nowym lodowisku . Na szczęście nie zdążył zrobić z lodowiska wysypiska ! :)
2021-08-28 19:38:28
Majkel: Znów to zrobili!!! Kolejne 3pkt w Cieszynie!!! Trzeci Książę wrócił do Cieszyna!! Szyper Fans Hooligans
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: