Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyńska Kraina zaprasza

 

Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina” serdecznie zaprasza na Imprezę Promocyjno - Aktywizującą  Cieszyńskiej Krainy, która odbędzie się 1 maja 2010r. od godz. 12.00 na Placu Zamkowym w Zebrzydowicach.

 To już druga tego typu impreza Cieszyńskiej Krainy, pierwsza odbyła się rok temu w Strumieniu.  Chcemy opowiedzieć czym jako Lokalna Grupa Działania jesteśmy, co robimy a ponadto chcemy zachęcić do aktywizacji mieszkańców miejscowości zrzeszonych w ramach LGD „Cieszyńska Kraina” – mówi Marcelina Wróbel, z LGD Cieszyńska Kraina.

 Każda gmina włączona do LGD „Cieszyńska Kraina”, będzie miała swoje stoisko, gdzie zaprezentuje swoje lokalne wyroby i zalety swojej miejscowości. Swoje stanowisko będzie miała również „Cieszyńska Kraina”. – Przy naszym stanowisku będzie można dowiedzieć się jak starać się o środki w „Cieszyńskiej Krainie”, kto może starać się o dofinansowanie, każdy będzie mógł otrzymać ulotkę informacyjną – dodaje Marcelina Wróbel. 

 W programie imprezy min., prezentacje zespołów regionalnych, prezentacje gmin należących do LGD  w tym: lokalne rękodzieło, krawiectwo, origami, ceramika, regionalne potrawy i wyroby rzemieślnicze.

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: