Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyńscy seniorzy będą mieli swoje logo

Cieszyńska Rada Seniorów to organ doradczy, który od 2015 roku doradza władzom miasta i reprezentuje środowisko seniorów. Teraz, po pięciu latach działalności, doczeka się swojego logo.

Co ciekawe, logotyp zaprojektują... uczniowie cieszyńskich szkół podstawowych. - Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie własnej wizji, znaku graficznego identyfikującego Cieszyńską Radę Seniorów (…) Praca, której zostanie przyznana nagroda główna, będzie wydrukowana i otrzyma status logo Cieszyńskiej Rady Seniorów – informuje Gabriela Staszkiewicz, burmistrz Cieszyna w regulaminie konkursu.

Konkurs ma również promować talenty plastyczne i zachęcać uczniów cieszyńskich szkół do zaangażowania zarówno w życie miasta, jak i w kreatywne działania w obszarze sztuk plastycznych. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy pokonkursowej w Urzędzie Miejskim w Cieszynie.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie w urzędzie miejskim pracy konkursowej wraz z kartą zgłoszenia do konkursu, nie później niż 28 lutego 2020 roku. Praca konkursowa może być wykonana w sposób dowolny, np. w formie rysunku, komputerowego projektu graficznego, lub wizualizacji, jednak musi być przygotowana maksymalnie w formacie A5. Uczestnik może dołączyć również krótki opis swojego projektu.

Więcej informacji dostępne tutaj.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-22 21:13:06
tom lem: To ci fest nagroda ;-) "Praca, której zostanie przyznana nagroda główna, będzie wydrukowana i otrzyma status logo Cieszyńskiej Rady Seniorów" - a ja głupi myślałem, że przynajmniej jednorazowe stypendium dla ucznia szkoły podstawowej.
2020-01-22 21:18:05
tom lem: ... a tu za darmoche organizator chce nabyć prawa autorskie. Trzeba jednak przyznać, prawnie to zabezpieczyli się fest, przed roszczeniami do intelektualnej własności.
2020-01-22 21:35:26
donekT: cytat "Cieszyńska Rada Seniorów to organ doradczy, który od 2015 roku doradza władzom miasta i reprezentuje środowisko seniorów" koniec cytatu — ORGAN DORADCZY? Na jakiej podstawie? Co najwyżej, reprezentacja organizacji o charakterze społecznym, współpracująca z ratuszem. PS, Temat lokaty, jaką zajął Cieszyn w rankingu rozwoju miast, Gosposia woli skwitować milczeniem???
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: