Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyńscy i goleszowscy laskarze na międzynarodowym turnieju. "Wszyscy zostawili mnóstwo serca na boisku"

W czeskim Hradcu Kralove odbył się międzynarodowy turniej hokeja na trawie. Wzięli w nim udział młodzi zawodnicy sekcji LKS-u Goleszów oraz KS Cieszyn, którzy rywalizowali z drużynami z naszego kraju oraz z Litwy, Słowacji i Czech.

Zawody odbywały się w ostatni weekend (15-16 czerwca). Jak podkreśla KS Cieszyn, w takich turniejach najważniejsza jest walka na boisku i współpraca między zawodnikami. - Mecze naszych zespołów były dość wyrównane, często o wyniku decydowała zaledwie jedna bramka. Drużyna U-10 zakończyła zmagania na 8 miejscu na 14 zespołów, a U-12 na miejscu 10 na 14, ale wszyscy zostawili na boisku mnóstwo serca i zapału, a to bardzo cieszy - przekazał klub w mediach społecznościowych.

Z podobnym nastawieniem na turniej pojechali młodzi hokeiści LKS-u Goleszów. - Nasie laskarki nawiązały walkę z przeciwnikami, starały się realizować zadania taktyczne na mecz i przy okazji udało im się powalczyć o dobry wizerunek za granicą. Cenne doświadczenie mamy nadzieję że będzie przydatne w dalszej przygodzie z hokejem dla nich - napisał klub.

kr/mat. pras. 

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: