Cieszyniak najlepszy w enduro

Marcin Frycz z CKM-u Cieszyn został najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski w rajdzie enduro.
W zakończonych wczoraj Mistrzostwach Polski w rajdzie enduro indywidualnie najlepszym zawodnikiem w stawce 159 motocyklistów został Marcin Frycz z Cieszyńskiego Klubu Motorowego, natomiast trzecie miejsce zajął Paweł Szymkowski Z CKM. W klasyfikacji drużynowej wśród 15 zespołów CKM Cieszyn uplasował się na drugiej pozycji.
Cieszyński Klub Motorowy istnieje od roku. Dopiero w tym roku przeniósł swoją siedzibę z Bielska do Cieszyna na ul. Górny Rynek 1. – W tej chwili klub liczy sobie sześciu zawodników i pięćdziesięciu członków – mówi Andrzej Szweda, wiceprezes CKM.