Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn utrudnienia

Już za kilka godzin w Cieszynie rozpocznie się Święto Trzech Braci. Będzie więc głośno i hucznie. Kierowcy muszą jednak liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Przed nami XXII Święto Trzech Braci. W dniach od 15-17 czerwca świętować będą mieszkańcy polskiego i czeskiego Cieszyna. 

W tym czasie trzeba jednak liczyć się z utrudnieniami, które wystąpią w ruchu kołowym. W dniach od 15 VI - godzina 14:00 do 18 VI - godzina 6:00 zamknięte dla ruchu kołowego zostanie ścisłe centrum miasta, tj ulice: Matejki, Rynek, Głęboka, Mennicza, Bóźnicza, Kiedronia, Pl. Teatralny, Szeroka oraz Stary Targ. Dojazd dla mieszkańców i zaopatrzenia odbywać się będzie od strony ul. Limanowskiego, Pokoju, Nowe Miasto, Ratuszowa, Pl. Dominikański, Pl. Św. Krzyża, Olszaka. 

- W dniu 15 VI – piątek, w godzinach 16:00 – 18:00 w związku ze spotkaniem władz i mieszkańców Cieszyna i Czeskiego Cieszyna na Moście Przyjaźni przy tradycyjnym cieszyńskim strudlu zamknięta zostanie ul. Zamkowa od ul. Michejdy do Mostu Przyjaźni – informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: