Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn - symbol owocnej pracy

W miniony wtorek (28 czerwca) w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Cieszynie odbyło się uroczyste odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej, która stała się symbolem owocnej pracy wielu osób.

 

W ramach ogłoszonego przez  Ministerstwo Edukacji Narodowej Roku Odkrywania Talentów, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Cieszynie została  umieszczona na ogólnopolskiej mapie miejsc odkrywania talentów. Tym samym, realizując jedno z statutowych zadań w zakresie opieki psychopedagogicznej, Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna dołączyła do grona instytucji wspierających  oraz  promujących  odkrywanie i rozwijanie talentów  dzieci i młodzieży.

PPP w Cieszynie poszczycić się może wieloma działaniami. Nie brakuje tu ludzi kreatywnych i twórczych. Ten rok może być tego najlepszym dowodem. Odsłonięciu Tablicy Pamiątkowej towarzyszyło wiele ciepłych słów i podziękowań, które na ręce pracowników złożyła Lucyna Legierska dyrektor PPP w Cieszynie.

- Za nami kolejny rok pracy. Rok, który zaowocował wieloma cudownymi chwilami. Poradnia zdobyła wyróżnienie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, jedna z naszych koleżanek uzyskała certyfikat lidera MEN w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych, braliśmy udział w wielu programach i prowadziliśmy wiele działania w zakresie Roku Odkrywania Talentów. Efektem tego jest wpisania naszej placówki na mapę miejsc Odkrywania Talentów i otrzymanie Tablicy Pamiątkowej – podkreśliła L. Legierska dyrektor PPP w Cieszynie.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: