Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn, Skoczów, Zebrzydowice - kolejne rekordy

Już dziewiętnasty raz Jurek Owsiak dyryguje swoją orkiestrą. Wokół panuje entuzjazm, zapał, energia, pełno dobrych emocji i dobrych chęci.

Sztaby nadal liczą pieniądze, pula staje się coraz pełniejsza. W tej chwili cieszyńscy wolontariusze uzbierali już 46 614, 13 zł. Przekazana przez Ireneusza Jelenia na licytację kolekcjonerska piłka AJ Auxerre z podpisami większości zawodników trafiła do nowego właściciela, który wylicytował ja za 500 złotych.

- Najwyższa dotychczas zebrana kwota podczas cieszyńskiego finału WOŚP wynosiła 39053,82 zł i było to 2 lata temu. Dziś udało się przekroczyć tą kwotę  - cieszą się wolontariusze ze sztabu w Cieszynie.

Chybie uzbierało 14 077,81. - Ostateczne podsumowanie nastąpi najprędzej we wtorek – informuje portal ox.pl szefowa sztabu Anna Zachurzok.

Również Skoczów pobił swój zeszłoroczny wynik, dzisiaj udało się uzbierać 44 075,85. Wspaniałym wynikiem mogą pochwalić się również Zebrzydowice, które uzbierały 17 706,21.

Wspanialy wynik to również zasługa sztabu w Wiśle, który może pochwalić się kwotą 16 622,52. Pozostałe sztaby nadal liczą pełne puszki. Dokładne dane z pewnością potwierdzą kolejne dni.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: