Cieszyn przekazał działkę pod budowę komendy
2 września br. w kancelarii notarialnej podpisany został akt notarialny, na mocy którego Burmistrz Miasta Cieszyna przekazała teren pod budowę nowej Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
-W dniu dzisiejszym przez Burmistrza Miasta Cieszyna Gabrielę Staszkiewicz i Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie insp. Arkadiusza Blocha - podpisany został akt notarialny na mocy którego, przekazana została w drodze darowizny nieruchomość gruntowa, niezabudowana, stanowiąca własność gminy, położona w Cieszynie przy ulicy Katowickiej, oznaczona jako działka nr 15/1, obręb 66 o powierzchni 1,4582 ha – na rzecz Skarbu Państwa, z przeznaczeniem pod budowę nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie – poinformował oficjalny kanał miasta na portalu społecznościowym.
Przekazanie działki było możliwe dzieki decyzji radnych, którzy 25 czerwca 2025 roku podjęli Uchwałę nr XVI/212/25 w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w drodze darowizny, nieruchomości stanowiącej własność Gminy Cieszyn na rzecz Skarbu Państwa.
NG/mat.pras.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33