Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn przekazał działkę pod budowę komendy

Nowa, planowana siedziba Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie zyskała działkę. Wczoraj (02.09.2025) burmistrz nadolziańskiego grodu przekazała notarialnie działkę.

2 września br. w kancelarii notarialnej podpisany został akt notarialny, na mocy którego Burmistrz Miasta Cieszyna przekazała teren pod budowę nowej Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

-W dniu dzisiejszym przez Burmistrza Miasta Cieszyna Gabrielę Staszkiewicz i Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie insp. Arkadiusza Blocha - podpisany został akt notarialny na mocy którego, przekazana została w drodze darowizny nieruchomość gruntowa, niezabudowana, stanowiąca własność gminy, położona w Cieszynie przy ulicy Katowickiej, oznaczona jako działka nr 15/1, obręb 66 o powierzchni 1,4582 ha – na rzecz Skarbu Państwa, z przeznaczeniem pod budowę nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie – poinformował oficjalny kanał miasta na portalu społecznościowym.

Przekazanie działki było możliwe dzieki decyzji radnych, którzy 25 czerwca 2025 roku podjęli Uchwałę nr XVI/212/25 w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w drodze darowizny, nieruchomości stanowiącej własność Gminy Cieszyn na rzecz Skarbu Państwa.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2025-09-03 19:53:09
Boska Adela: Skarbowi państwa gratulujemy prezentu od zadłużonego po uszy Cieszyna, a pani notariusz darmowej reklamy jej kancelarii.
2025-09-04 08:03:43
akbyr: Nie mogę znaleźć, który notariusz spisywał umowę?
2025-09-04 10:33:11
Boska Adela: Załóż okulary dziadku.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: