Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: parking na Kochanowskiego wyremontowany

Zakończyły się prace remontowe placu parkingowego przy ul. Kochanowskiego w Cieszynie. Jak informują przedstawiciele Powiatu, dziś (19.11.2018) odbył się odbiór techniczny.

Teren parkingu został wybrukowany granitem, zbudowano także murek oporowy z piaskowca. Przy okazji odwodniono teren i wykonano izolację fundamentów budynku Starostwa. Ponadto wybudowano dojście do sali gimnastycznej ZSEG wraz w wykonaniem nowych schodów. 

Dodatkowo teren przy budynku Starostwa docelowo zostanie jeszcze uzupełniony zielenią. - Parking ten podobnie jak parking Starostwa przy ul. Bobreckiej w soboty i niedzielę jest ogólnodostępny

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-19 16:54:35
Krzysztof: Jak się cieszę!!! Władza się chwali, że wyremontowała sobie parking za nasze (podatników) pieniądze i ewentualnie nam go udostępni jak im nie będzie potrzebny tj. w sobotę i niedzielę. A gdybyś petencie przez tydzień chciał coś u nas załatwić, to sobie GDZIEŚ zaparkujesz. Jest super.
2018-11-19 17:07:51
krzysztof.mm: ma tupet ta władza
2018-11-19 17:29:21
bronek91: Czyżby spóźniona inwestycja obliczona na okres przedwyborczy? Mimo wszystko gratulacje. Tak trzymać dalej. Teraz tylko wprowadzić odpowiedniej wysokości opłaty, żeby stopniowo ograniczać ruch pojazdów w śródmieściu i umożliwić korzystanie pojazdom przewożącym np. osoby starsze (zwolnienie z opłaty). natomiast co do pracowników, powinni dawać dobry przykład mieszkańcom, korzystać z komunikacji miejskiej, z rowerka, pieszych wędrówek lub pozostawiania pojazdów w wyznaczonych strefach poza śródmieściem i kontynuację odbywania drogi do pracy poprzez skorzystanie z komunikacji miejskiej. PS czy parking wyposażono w odpowiednią infrastrukturę pod rowery? Stojaki, wiatki itd...
2018-11-19 17:36:32
bronek91: A tak nawiasem, takie tempo "budowy nowych parkingów" w centrum już niebawem pozbawi "Nową" Panią Burmistrę możliwości realizacji jednego z postulatów wyborczych. Dajmy się wykazać, co najważniejsze, KOBIECIE. Jak zwykle CI MĘŻCZYŹNI (biologiczni) stanowiący większość bezwzględną na zamieszczonej do treści artykułu fotografii, muszą jak zwykle wszystko popsuć i tym sposobem okazywać swoją dyskryminację wobec zamierzonych i potencjalnych działań KOBIET.
2018-11-19 18:27:17
tom lem: Taa - dla pracowników budżetówki parking na Kochanowskiego darmowy a plebs odpłatnie na Londzina
2018-11-19 20:09:23
rainman: Rozumiem, że jeśli chodzi o parkowanie w środku tygodnia w godzinach porannych to wszyscy są na tych samych prawach?
2018-11-19 20:26:11
tom lem: rainman: a szlabanik widzisz, jak go będziesz podnosił to wyrównasz te prawa. Płatne min krajowe.
2018-11-19 20:27:38
krzysztof.mm: nigdy nic nie rozumiesz
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: